Je online cursus aanbieden
Heb je geen idee hoe je dat allemaal moet regelen? Webjuffie helpt je bij het hele proces.
Je online academie laten bouwen in Learndash
Je wilt een online academie voor je online cursus. Maar eerlijk? Waar moet je in vredesnaam beginnen? Er komt zoveel bij kijken. Want je moet de cursus maken, de online academie bouwen, een marketingstrategie bedenken, een salespage schrijven. En misschien ook een e-mailfunnel? En advertenties?
*zucht* Begint het je al te duizelen? Hoe ga je dat allemaal doen? En waar haal je de tijd überhaupt vandaan?
Maar ja, al die plannen. Al die ideeën. Je wilt er toch echt iets mee doen! Hoe heerlijk is het dan als iemand anders al die technische toestanden voor je regelt? En die je óók helpt met de rest. Zodat jij overzicht krijgt, rust voelt én daadwerkelijk stappen zet naar je eigen online academie.
Een online academie laten bouwen door Webjuffie
Lekker persoonlijk
Persoonlijke en snelle communicatie. En ruimte voor al je vragen.
No-nonsenseaanpak
Duidelijk en geen poespas. Gewoon alleen de dingen die jij nodig hebt.
Expertise
Webjuffie beweegt mee met wat jij wilt en levert altijd maatwerk.
Maak een succes van je online training
Webjuffie is méér dan alleen de techniek. Je kunt niet alleen je online academie door mij laten bouwen, maar ik help je ook met alles eromheen. Vraag je je bijvoorbeeld af hoe je je cursus moet gaan verkopen op de sociale media? Wil je een e-mailfunnel? Wil je video’s maken voor je leeromgeving? Dan breid je je pakket eenvoudig uit met de add-ons van Webjuffie, zodat jij kan gaan knallen met je cursus. Je kiest gewoon de extra’s die jij wilt. Zo stellen we het pakket voor jouw online academie helemaal op maat samen voor een prijs die bij jou past.
Voor de add-ons werk ik samen met andere specialisten. En daar zitten ook onderwijskundigen bij om jou te helpen met het creëren van de inhoud van je online training. Want een online cursus ontwikkelen is vaak moeilijker dan je denkt! De onderwijskundigen zijn gespecialiseerd in het inhoudelijk en didactisch ontwikkelen van cursusmateriaal voor online trainingen en denken ook met je mee over de doelgroep, video’s en de juiste leermethodes. Ze helpen jou stap voor stap om de inhoud van je online training vorm te geven aan de hand van onderwijskundige principes.
Het mooie van Webjuffie: het kan allemaal op jouw manier. Dus of je nu iets wilt uitbesteden of wilt leren hoe je het zelf moet doen, de Webjuffies helpen je ermee. En wil je het groots aanpakken of juist klein beginnen? We kiezen altijd voor wat bij jou past en groeien met je mee.
Een online academie laten bouwen met WordPress en LearnDash
Nu nog de vraag: met welke software ga je je online academie laten bouwen? Ik werk altijd met WordPress in combinatie met LearnDash vanwege de enorme voordelen:Nu nog de vraag: met welke software ga je je online academie laten bouwen? Ik werk altijd met WordPress in combinatie met LearnDash vanwege de enorme voordelen:
Je online academie laten bouwen: zo pakken we het aan
We hebben altijd eerst contact met elkaar. We kunnen bellen, mailen of zoomen, en als je in de buurt woont kom je gewoon even langs bij mij op mijn kantoor in Zeist. We bespreken wat je allemaal wilt, wat ik voor je kan doen en welke Webjuffies je kunnen helpen met alles rondom je online training. Dan maken we een plan van aanpak gebaseerd op wat jij nodig hebt. Geen poespas, geen overbodige dingen. Gewoon een strak plan dat werkt en dat we gaandeweg aanpassen als dat nodig is. Zodat jij overzicht hebt, meer tijd overhoudt voor je bedrijf en uiteindelijk een online academie hebt om trots op te zijn.
Enthousiaste ondernemers
De mogelijkheden voor jouw online academie
Je kunt oneindig veel trainingen en lessen toevoegen in LearnDash. Onderstaande pakketten heb ik speciaal samengesteld. Heb je plannen die niet in een van de pakketten passen? Neem dan contact op, dan maak ik een offerte op maat voor je.
Academie klein
- WordPress CMS
- Page builder
- WooCommerce
- LearnDash
- Webdesign in bestaande huisstijl
- 1 cursus/training
- 10 lessen/modules
- 5 onderwerpen per les/module
- Twee feedback rondes
- Doorlooptijd van 3 maanden
- Kan tegen meerprijs uitgebreid worden met hulp bij de inhoud van je online training, e-mailmarketing en/of hulp bij video's
Academie groot
- WordPress CMS
- Page builder
- WooCommerce
- LearnDash
- Webdesign in bestaande huisstijl
- 2 cursussen/trainingen
- 10 lessen/modules per cursus
- 5 onderwerpen per les/module
- Twee feedback rondes
- Doorlooptijd van 3 maanden
- Kan tegen meerprijs uitgebreid worden met hulp bij de inhoud van je online training, e-mailmarketing en/of hulp bij video's
Het jaarlijkse bedrag voor je academie
Voor je website is betaalde software nodig. Alles bij elkaar kost dat ongeveer € 600 per jaar. Gelukkig kan dat een stuk goedkoper! Want als ik de licenties voor je regel en betaal, kost het je maar € 318 per jaar. En dan krijg je ook nog eens vel meer waar voor je geld, want ik verzorg ook het onderhoud van je website voor je, zodat jij daar niet steeds mee bezig hoeft te zijn.
Let op
Je kunt het onderhoudscontract alleen afsluiten zodra je je online academie laat bouwen. Als je geen onderhoudscontract afsluit, betaal je zelf de licenties en regel je zelf het onderhoud. Je kunt dan niet later alsnog het onderhoud bij mij onderbrengen. Mis dus niet je kans om jezelf veel geld en gedoe te besparen.
Het onderhoudscontract
Veelgestelde vragen over het laten bouwen van je online academie
Een gedegen aanpak zonder poespas. Dat is waar Webjuffie voor staat. Een no-nonsense manier van werken, snelle en heldere communicatie en een goed resultaat. En ik sta altijd voor je klaar.